ÖN BÜRO SORUMLUSU UZMANLIK SERTİFİKA PROGRAMI


Son Başvuru: 30 Mart 2018
Eğitim Ücreti: 200,00 TL

EĞİTİM İÇERİĞİ
Her yıl yurtdışından gelen binlerce turistin uğrak yeri olan ülkemizde, otelcilik sektörünün oldukça önemli bir yeri var. Çünkü müşteri memnuiyetinin sağlanması ve olumlu geri bildirimler sayesinde ülke ekonomisinin büyümesi, otel yönetimine ve çalışanlarına büyük bir sorumluluk yüklüyor. Özellikle de müşterilerin ilk iletişim kurduğu ve firma hakkında ilk izlenimini yaratan ön büro personellerine. Bu da ön büroda çalışacak olan kişilerin iyi bir dış görünüme, yabancı dil bilgisine ve düzgün bir diksiyona sahip olmasının yanı sıra; işin gerektirdiği teknik bilgiler hakkında da donanımlı olma ihtiyacını doğuruyor. Dolayısıyla sektörde yükselmek ve müşterilere en kaliteli hizmeti sunmak isteyen personellerin veya iş arayan kişilerin eğitim konusuna öncelik tanıması gerekiyor. Elbette herkesin bunun için zamanı olmayabilir veya birtakım sorunlar sebebiyle örgün öğretimlere gidemeyebilir. Bu durumda, artık modern sistemlerin var olduğu günümüzde uzaktan eğitim sistemine dâhil olarak ön büro konusunda eğitim almak mümkün.
 

EĞİTİM SÜRESİ VE ŞEKLİ:

 • Her modül, ders notları, videolar, sunular, ödevler ve danışmanlıkları içeren karma yöntemi üzerinden gerçekleştirilecektir.
 • Sınavlar internet üzerinden, Avrupa Online Sınav Uygulama Kriterlerine göre gerçekleştirilecektir. 
 • Her adayın 3 sınav hakkı vardır.
 • Eğitim, emba kriterlerine  göre gerçekleştirileceği için öğrencilerimizin tüm materyalleri kullanmaları gerekmektedir.
 • Her bir ders bir yandan öğretim üyesi tarafından sunulurken bir yandan dersin powerpoint sunusu ekranda gözükmektedir.
 • Her bir dersin ders notları ve materyalleri katılımcılara dersler aktif hale geldiğinde elektronik olarak sunulmaktadır.
 • Dersler, ödev teslim ve sınavlar internet üzerinden olup Türkiye'nin her yerinden katılabilir.- Ayrıca Uzaktan Eğitim portalımızda yer alan forumlardan öğrenciler hocalarla ve birbirleriyle iletişim kurabilmektedir.
 • Eğitim sonunda katılımcılara, "Sertifika Belgesi" verilecektir. 
 • Derslerin işlenişinde Uzaktan Eğitim Yönetmeliği geçerli olacaktır.


  BAŞVURU HAKKINDA:

  - Sertifika Gönderimi Ücretsiz Yapılacaktır.
  - Herhangi bir mezuniyet şartı aranmayıp, bu sertifika eğitimine herkes başvurabilir.
  - Sınav internet üzerinden yapılacaktır.Adaylarımız Türkiye'nin her yerinden katılabilir.Sınavdan geçer puan alan her adayımız belge almaya hak kazanır.

ÖNEMLİ NOT: BAŞVURU YAPAN ADAYLARIN ÖDEDİKLERİ ÜCRET  HANGİ SEBEPLE OLURSA OLSUN İADE EDİLEMEZ ! . LÜTFEN BAŞVURUNUZU YAPMADAN ÖNCE BİLGİLERİ DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE OKUYUNUZ VE İADE TALEBİNDE BULUNMAYINIZ!

 

Eğitim Ücreti: 200,00 TL (Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.)

İLETİŞİM:
Mesai Saatler: 09:30 - 12:30 || 13:30 - 17:30

DETAYLI BİLGİ İÇİN :

TEL : 0850 346 78 54 

 

HESAP BİLGİSİ

YALOVA ÜNİVERSİTESİ DÖNER SERMAYE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

T.C. ZİRAAT BANKASI

İBAN : TR29 0001 0004 0453 0532 1950 01