YÖNETİCİNİN EĞİTİMİ-YÖNETİM DERSLERİ SERTİFİKA PROGRAMI


Son Başvuru: 30 Mart 2018
Eğitim Ücreti: 350,00 TL

EĞİTİM İÇERİĞİ

Yöneticilik, birçok kişinin tecrübe etmek isteyip az sayıda kişinin bunu kazandığı ve daha da önemlisi hak ettiği bir mevkidir. Çünkü belki de kariyer yolculuğunun zirve noktası olmasına rağmen, aynı zamanda bu yolculuğun en stresli kısmıdır. Bu stresi kaldırabilenler personelini ve kendisini mutlu ederek yapılan işlerden verimli sonuçlar elde ederken, yeni düşenler ise tam tersi bir durumun içine düşerler.  Her ne kadar iş hayatında alt kadrolardan başlayıp tecrübe kazanarak yönetici olmak yaygın bir durum olsa da kazanılan bu tecrübeler iyi bir yöneticinin özelliklerine sahip olmak için ne yazık ki yeterli değildir. Dolayısıyla başarılı bir yönetici olabilmek için öncelikle iyi bir eğitimden geçmek ve işin inceliklerini öğrenmek gerekir. Bunun için yöneticilik uzmanlığı konusunda eğitim ve beraberinde sertifika veren uzaktan eğitim programlarına katılarak bu niteliklere sahip olmak mümkün.

 

EĞİTİM SÜRESİ VE ŞEKLİ:

 • Her modül, ders notları, videolar, sunular, ödevler ve danışmanlıkları içeren karma yöntemi üzerinden gerçekleştirilecektir.
 • Sınavlar internet üzerinden, Avrupa Online Sınav Uygulama Kriterlerine göre gerçekleştirilecektir. 
 • Her adayın 3 sınav hakkı vardır.
 • Eğitim, emba kriterlerine  göre gerçekleştirileceği için öğrencilerimizin tüm materyalleri kullanmaları gerekmektedir.
 • Her bir ders bir yandan öğretim üyesi tarafından sunulurken bir yandan dersin powerpoint sunusu ekranda gözükmektedir.
 • Her bir dersin ders notları ve materyalleri katılımcılara dersler aktif hale geldiğinde elektronik olarak sunulmaktadır.
 • Dersler, ödev teslim ve sınavlar internet üzerinden olup Türkiye'nin her yerinden katılabilir.- Ayrıca Uzaktan Eğitim portalımızda yer alan forumlardan öğrenciler hocalarla ve birbirleriyle iletişim kurabilmektedir.
 • Eğitim sonunda katılımcılara, "Sertifika Belgesi" verilecektir. 
 • Derslerin işlenişinde Uzaktan Eğitim Yönetmeliği geçerli olacaktır.


  BAŞVURU HAKKINDA:

  - Sertifika Gönderimi Ücretsiz Yapılacaktır.
  - Herhangi bir mezuniyet şartı aranmayıp, bu sertifika eğitimine herkes başvurabilir.
  - Sınav internet üzerinden yapılacaktır.Adaylarımız Türkiye'nin her yerinden katılabilir.Sınavdan geçer puan alan her adayımız belge almaya hak kazanır.

ÖNEMLİ NOT: BAŞVURU YAPAN ADAYLARIN ÖDEDİKLERİ ÜCRET  HANGİ SEBEPLE OLURSA OLSUN İADE EDİLEMEZ ! . LÜTFEN BAŞVURUNUZU YAPMADAN ÖNCE BİLGİLERİ DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE OKUYUNUZ VE İADE TALEBİNDE BULUNMAYINIZ!

 

Eğitim Ücreti: 350,00 TL (Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.)

İLETİŞİM:
Mesai Saatler: 09:30 - 12:30 || 13:30 - 17:30

DETAYLI BİLGİ İÇİN :

TEL : 0850 346 78 54 

 

HESAP BİLGİSİ

YALOVA ÜNİVERSİTESİ DÖNER SERMAYE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

T.C. ZİRAAT BANKASI

İBAN : TR29 0001 0004 0453 0532 1950 01