ISO 9001 - 2015 TEMEL KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ


Son Başvuru: 28 Şubat 2018
Eğitim Ücreti: 70,00 TL

EĞİTİM İÇERİĞİ

İçinde bulunduğumuz modern çağda birçok teknolojik yenilikler ile karşılaşıyor, her gün hayatımızı daha da kolaylaştıran ürünleri keşfediyoruz. Tüketici tarafından bakıldığında oldukça verimli sonuçlar doğuran bu gelişmeler, işletmeler açısında baskı unsuru olabiliyor. Şöyle ki; yaşanan teknolojik gelişmeler ve beraberinde piyasaya birçok farklı firmanın girmesiyle daralan pazar payı, şirketler arasındaki rekabetin de büyümesine sebep oluyor. Bu durumda ön plana çıkmak ve pazardaki payını büyütmek isteyen firmaların, kalite iyileştirme yöntemlerini uygulayarak; diğer rakiplerinden ayırt edilebilecek bir konuma gelmesi gerekiyor. Şirket çalışanlarının bu süreç ile ilgili gerekli eğitimi alması da bu açıdan oldukça önemli.  Aynı zamanda kalite yönetimi artık oldukça önemli hale geldiğinden, bu konuda uzman olan kişilere olan talepte sürekli bir artış yaşanıyor. Dolayısıyla kalite yönetimi sertifikasına sahip olanlar, iş bulma konusunda her zaman bir adım önde olma şansına sahip oluyor.

 

EĞİTİM SÜRESİ VE ŞEKLİ:

 • Her modül, ders notları, videolar, sunular, ödevler ve danışmanlıkları içeren karma yöntemi üzerinden gerçekleştirilecektir.
 • Sınavlar internet üzerinden, Avrupa Online Sınav Uygulama Kriterlerine göre gerçekleştirilecektir. 
 • Her adayın 3 sınav hakkı vardır.
 • Eğitim, emba kriterlerine  göre gerçekleştirileceği için öğrencilerimizin tüm materyalleri kullanmaları gerekmektedir.
 • Her bir ders bir yandan öğretim üyesi tarafından sunulurken bir yandan dersin powerpoint sunusu ekranda gözükmektedir.
 • Her bir dersin ders notları ve materyalleri katılımcılara dersler aktif hale geldiğinde elektronik olarak sunulmaktadır.
 • Dersler, ödev teslim ve sınavlar internet üzerinden olup Türkiye'nin her yerinden katılabilir.- Ayrıca Uzaktan Eğitim portalımızda yer alan forumlardan öğrenciler hocalarla ve birbirleriyle iletişim kurabilmektedir.
 • Eğitim sonunda katılımcılara, "Sertifika Belgesi" verilecektir. 
 • Derslerin işlenişinde Uzaktan Eğitim Yönetmeliği geçerli olacaktır.


  BAŞVURU HAKKINDA:

  - Sertifika Gönderimi Ücretsiz Yapılacaktır.
  - Herhangi bir mezuniyet şartı aranmayıp, bu sertifika eğitimine herkes başvurabilir.
  - Sınav internet üzerinden yapılacaktır.Adaylarımız Türkiye'nin her yerinden katılabilir.Sınavdan geçer puan alan her adayımız belge almaya hak kazanır.

ÖNEMLİ NOT: BAŞVURU YAPAN ADAYLARIN ÖDEDİKLERİ ÜCRET  HANGİ SEBEPLE OLURSA OLSUN İADE EDİLEMEZ ! . LÜTFEN BAŞVURUNUZU YAPMADAN ÖNCE BİLGİLERİ DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE OKUYUNUZ VE İADE TALEBİNDE BULUNMAYINIZ!
 


İLETİŞİM:
Mesai Saatleri : 09:30 - 12:30 || 13:30 - 18:30

DETAYLI BİLGİ İÇİN :

TEL : 0850 346 78 54 

 

ÖDEME BİLGİSİ

BANKA HESABI 

YALOVA ÜNİVERSİTESİ DÖNER SERMAYE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

T.C. ZİRAAT BANKASI

İBAN : TR29 0001 0004 0453 0532 1950 01