İŞ ORGANİZASYONU EĞİTİMİ


Son Başvuru: 28 Şubat 2018
Eğitim Ücreti: 70,00 TL

EĞİTİM İÇERİĞİ

Teknoloji Ve Bilginin Hızla Yenilendiği Dünyamızda, Büyük Küçük Tüm İşletmelerde İş Organizasyonları Vazgeçilmez Unsur Haline Gelmiştir. Bilginin Hızlı Bir Şekilde İşlenmesi Ve Kontrolü Açısından Organizasyon Şemaları Bir Gereklilik Halini Almıştır. İş Organizasyonunda Başarı, Çalışanların Çalışmalarında Verimli Olmalarına Bağlıdır. Endüstriyel Yönetim Nedir, Diye Düşündüğümüzde Öncelikle Şunu Söyleyebiliriz; Malzeme Ve Parayı En Verimli Bir Şekilde Kullanabilmek İçin Üretimin Kontrol Altında Tutulması İşlemidir. Bir Mamul Tasarlarken Sadece Kendi Ülkenizdeki Standartlara Uygun Olarak Değil, Tüm Dünyanın Belirlemiş Olduğu Standartlara Uygun Seçim Yaparsanız, Sizi Başarıya Ulaştıracak Yoldan Ayrılmamış Olursunuz. Endüstriyel Yönetim Programının Amacı, Sanayi Kuruluşları Ve Fabrikalarda Üretim Aşamalarının Değişik Bölümlerinde İş Organizasyonu Ve İşçileri Yönlendirecek Ara Elemanı Yetiştirmektir. Organizasyon Açısından Bütünleşme, Prosesler Arasında Daha Sıkı Bir Koordinasyon Yapısı Kurarak İşletme Fonksiyonlarını Bir Araya Getiren Ve Bilgi Araçlarının Etkin Kullanımını Sağlayan Bir Kavramdır. Bu Sadece Bir Parçanın Değil, Satın Almadan Stok Kontrolüne, Talep Tahminlerinden, Muhasebe Kayıtlarını Oluşturmaya Kadar Tüm İşletme Fonksiyonları Arasında Elektronik Bir Bağ Kurulması Anlamındadır. Temel Hedef, Tüm Kullanıcıların Ulaşabileceği Tüm İşletme Süreçlerinin Ve Karar Süreçlerinin Üzerinde Bulunduğu Bir Veri Tabanı Oluşturabilmektir Eğer Organizasyon Birbirinden Bağımsız Ve Kendi Stratejileri İle Performans Ölçütleri Olan Fonksiyonlar Olmaktan Öteye Gidemiyorsa Entegrasyondan Söz Etmek Mümkün Olmayacaktır.

 

EĞİTİM SÜRESİ VE ŞEKLİ:

 • Her modül, ders notları, videolar, sunular, ödevler ve danışmanlıkları içeren karma yöntemi üzerinden gerçekleştirilecektir.
 • Sınavlar internet üzerinden, Avrupa Online Sınav Uygulama Kriterlerine göre gerçekleştirilecektir. 
 • Her adayın 3 sınav hakkı vardır.
 • Eğitim, emba kriterlerine  göre gerçekleştirileceği için öğrencilerimizin tüm materyalleri kullanmaları gerekmektedir.
 • Her bir ders bir yandan öğretim üyesi tarafından sunulurken bir yandan dersin powerpoint sunusu ekranda gözükmektedir.
 • Her bir dersin ders notları ve materyalleri katılımcılara dersler aktif hale geldiğinde elektronik olarak sunulmaktadır.
 • Dersler, ödev teslim ve sınavlar internet üzerinden olup Türkiye'nin her yerinden katılabilir.- Ayrıca Uzaktan Eğitim portalımızda yer alan forumlardan öğrenciler hocalarla ve birbirleriyle iletişim kurabilmektedir.
 • Eğitim sonunda katılımcılara, "Sertifika Belgesi" verilecektir. 
 • Derslerin işlenişinde Uzaktan Eğitim Yönetmeliği geçerli olacaktır.


  BAŞVURU HAKKINDA:

  - Sertifika Gönderimi Ücretsiz Yapılacaktır.
  - Herhangi bir mezuniyet şartı aranmayıp, bu sertifika eğitimine herkes başvurabilir.
  - Sınav internet üzerinden yapılacaktır.Adaylarımız Türkiye'nin her yerinden katılabilir.Sınavdan geçer puan alan her adayımız belge almaya hak kazanır.

ÖNEMLİ NOT: BAŞVURU YAPAN ADAYLARIN ÖDEDİKLERİ ÜCRET  HANGİ SEBEPLE OLURSA OLSUN İADE EDİLEMEZ ! . LÜTFEN BAŞVURUNUZU YAPMADAN ÖNCE BİLGİLERİ DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE OKUYUNUZ VE İADE TALEBİNDE BULUNMAYINIZ!
 


İLETİŞİM:
Mesai Saatleri : 09:30 - 12:30 || 13:30 - 18:30

DETAYLI BİLGİ İÇİN :

TEL : 0850 346 78 54 

 

ÖDEME BİLGİSİ

BANKA HESABI 

YALOVA ÜNİVERSİTESİ DÖNER SERMAYE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

T.C. ZİRAAT BANKASI

İBAN : TR29 0001 0004 0453 0532 1950 01